AMD Ryzen 5 5600 tray — шестиядерний Zen 3 без коробкового кулера. Чип закриває 1080p-ігри з дискретною відеокартою і паралельні завдання — стрим, кодування, монтаж.
В іграх при 1080p Ryzen 5 5600 на 19% випереджає Ryzen 5 3600 і порівнянний з Intel Core i5–12400F. У багатопотокових завданнях — рендер, компіляція, архівація — 5600 обганяє i5–12400F на десять відсотків. Запасу вистачає і на сучасні AAA-тайтли в 1080p, і на фонові завдання — браузер з десятком вкладок, Discord, месенджери.
На кожному з шести фізичних ядер Zen 3 працює технологія SMT — одночасно обробляються два потоки, всього дванадцять логічних. Сучасні ігрові рушії залучають 8–12 потоків, і Ryzen 5 5600 закриває це завантаження цілком. Для сценарію «гра + програмне кодування OBS з x264» запасу вистачає, FPS не просідає під фоновим навантаженням стриму. При цьому 65 Вт TDP укладається в недороге повітряне охолодження.
AMD вбудувала в Ryzen 5 5600 алгоритм Precision Boost 2 — він підвищує частоту окремих ядер до 4.4 ГГц під навантаженням. Базова 3.5 ГГц зберігається на всіх шести ядрах у багатопотоковому стресі, буст застосовується до ядер з однопотоковим завданням. Precision Boost Overdrive знімає ліміт при хорошому охолодженні, розблокований множник дає доступ до ручного налаштування в Ryzen Master.
Zen 3 працює з єдиним L3-кешем на 32 МБ — усі шість ядер звертаються до нього напряму. У Zen 2 одне ядро мало доступ тільки до 16 МБ, до другої половини зверталося через Cross-ССХ-інтерконект із затримкою. Без штрафу за між’ядерний доступ 5600 і додає в іграх 1080p.
AMD зберегла 7-нанометровий TSMC-процес, але перекроїла ключові блоки ядра — прогнозист розгалужень, схему виконання, попередній вибір кешу. Простої конвеєра зменшилися, IPC зріс на 19% у середньому за 25 завданнями. Паралельно енергоефективність покращилася на 20% — нагрівання залишилося колишнім при більшій роботі за такт.
Процесор AMD Ryzen 5 5600 використовує сокет AM4 — той самий, що в минулих поколінь. Під час заміни чипа плату і пам’ять DDR4 можна не міняти. «Материнки» X570, B550 і A520 приймають «камінь» з коробки, B450 і X470 — через оновлений BIOS за умови підтримки на стороні виробника.
Контролер PCIe 4.0 у Ryzen 5 5600 забезпечує 24 лінії четвертого покоління:
NVMe Gen4 забезпечує до 7 ГБ/с читання — удвічі вище Gen3. Це ключова різниця з Ryzen 5 5500, у якого тільки PCIe 3.0.
Telemart супроводжує Ryzen 5 5600 tray трирічною гарантією і послугою складання ПК у шоурумі — фахівці підберуть плату, пам’ять і кулер під AM4. Доступна оплата частинами через monobank, що дає змогу розподілити вартість на термін до року.
| Лінійка | AMD Ryzen 5 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM4 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 |
| Частота процесора | 3500 |
| Максимальна тактова частота | 4400 |
| Об'єм кешу L3 | 32768 |
| Кодова назва мікроархітектури | Vermeer |
| Серія | Ryzen 5 |
| Мікроархітектура | Zen 3 |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Підтримка PCIe | PCIe 4.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR4: 3200 |
| Техпроцес | 7 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 19598 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
ASUS TUF GAMING A520M-PLUS WIFI
Надійна основа ігрового ПК на AM4
Плата microATX на чипсеті AMD A520 для процесорів AMD Ryzen під сокет AM4: компоненти TUF, радіатор VRM, слот M.2 PCIe 3.0 x4, Wi-Fi 802.11ac із Bluetooth 5.0 та підсвічування Aura Sync.
сокетAM4чипсет AMD A520пам’ятьдо 128 ГБ4 слоти DDR4, два каналиM.232 Гбіт/сPCIe 3.0 x4 і SATAбездротовий зв’язокWi-Fi 5802.11ac + Bluetooth 5.0
Інтерфейси
Відеовиходи працюють із процесорами з вбудованою графікою.

Живлення
Stack Cool 3+: кілька шарів міді в багатошаровій платі відводять тепло від компонентів і підвищують частотний потенціал процесора під час розгону.
Стабілізатор напруги Digi+ забезпечує високу ефективність, надійність і стабільність живлення за будь-якого навантаження.
Компоненти TUF

Охолодження
Великий радіатор закриває зону стабілізатора напруги та дроселів, чипсет охолоджує власний радіатор.
Швидкість вентиляторів налаштовується в утиліті Fan Xpert 2+ і в UEFI BIOS.
Fan Xpert 2+

Накопичувачі
Слот M.2 на чотирьох лініях PCI Express 3.0 передає дані зі швидкістю до 32 Гбіт/с і приймає SSD завдовжки до 80 мм: система й програми завантажуються помітно швидше.
Слот працює і в режимі SATA, плюс чотири порти SATA 6 Гбіт/с із RAID 0, 1 і 10.

Бездротовий зв’язок
Дводіапазонний модуль Wi-Fi 802.11ac з антенною конфігурацією 1×1 передає дані зі швидкістю до 433,3 Мбіт/с.
Для дротової мережі — гігабітний контролер Realtek із захистом TUF LANGuard.
Захист TUF

Цільна скоба з нержавної сталі та посилені точки пайки захищають слот PCIe і утримують важку відеокарту.

Схема захисту витримує електростатичний розряд до 10 кВ повітрям і до 6 кВ під час контакту; TVS-діоди бережуть відеовиходи й USB.

Мережевий роз’єм захищений від статичної електрики та перепадів напруги.
запобіжники від перевантаження за струмом і КЗ — від портів до слотів пам’ятізадня панель з нержавної сталі з оксидом хрому72 години в соляному тумані
BIOS FlashBack
Достатньо записати свіжий UEFI BIOS на флешку з файловою системою FAT32, під’єднати живлення до плати, вставити флешку в порт і натиснути кнопку BIOS FlashBack.
Aura Sync
Aura Sync синхронізує зовнішні світлодіодні стрічки та пристрої з підсвічуванням Aura й керує ефектами з одного центру — Armoury Crate.
адресні2 × ARGBроз’єми 2-го поколіннязвичайні2 × RGBроз’єми Aura RGB
A — для адресних стрічок другого покоління, B — для RGB-стрічок.

Плата визначає кількість світлодіодів на стрічці й підлаштовує ефекти; сумісні й попередні пристрої Aura.
СтатикаДиханняСтробуванняВеселкаЦиклЗоряна нічМузикаSmartЗвук
Кодек Realtek ALC887/897 і продумане розведення звукового тракту.
Ізоляціяаудіочастина відокремлена від решти платиОкремі каналиаудіоканали розведені окремоЯпонські конденсаторивисокоякісні аудіоконденсаториTUF Gaming Alliance
ASUS разом із виробниками корпусів, блоків живлення, кулерів і пам’яті перевіряє сумісність компонентів із платами TUF Gaming — збирання простіше, а готова система виглядає цілісно.
Характеристики — за даними ASUS.
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Процесори | Процесори для AM4 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD A520 |
| Тип пам'яті | DDR4 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR4 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Мінімальна частота пам'яті | 2133 |
| Максимальна частота пам'яті | 4866 |
| Підтримка профілю | Підтримка профілю ХМР |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1000 Мбіт/с |
| Бездротовий модуль Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Модуль Bluetooth | 5.0 |
| Звукова карта | Realtek ALC887/897 |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 2 |
| Кількість PCI-E 16x | 1 |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 0 |
| Кількість com (RS-232) | 1 |
| Роз'єм S/PDIF | + |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Підтримка M.2 PCIe 3.0 | + |
| CHA_FAN | 2 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| Роз'єм PS/2 | + |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 4 |
| Роз'єм VGA | + |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | microATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси microATX |
| Бренд | Материнські плати ASUS (АСУС) |
| RGB Header | 2 x RGB Header + 2 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості |
Aura Sync RGB Комплексне охолодження: радіатор VRM, радіатор PCH та Fan Xpert 2+ BIOS FlashBack button |
| Колір | Чорний |
| Статус материнської плати | Нова |
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 3060 |
| Обсяг пам'яті | 12288 |
| Шина пам'яті | 192 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Серія | GeForce RTX 30xx |
| Частота графічного ядра | Boost: 1807 |
| Частота відеопам'яті | 15000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 17167 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 |
| Роз'єми |
1 x HDMI 2.1 3 x DisplayPort 1.4 |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Довжина відеокарти | 235 |
| Висота відеокарти | 124 |
| Кількість займаних слотів | 3 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 550 |
| Роз'єм дод. живлення | 8 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Додаткова інформація |
Zero Frozr TORX FAN 3.0 Dragon Center Afterburner |
| Колір | Чорний з сріблястим |
| Тип | DDR4 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 16 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 3600 |
| Пропускна спроможність | 28 800 |
| CAS Latency (CL) | CL18 |
| Схема таймінгів | 18-22-22-42 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| Напруга живлення | 1.2 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково | Підтримка XMP 2.0 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 650 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Gold |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| +5V | 18 |
| +3.3V | 18 |
| +12V1 | 54.2 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 2 шт., 16-pin 1 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 150 x 140 x 86 |
| Відстібаються кабелі | - |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OTP (Захист від перегріву) SCP (Захист від короткого замикання) UVP (Захист від зниження напруги в мережі) |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM5 Не сумісний: AM1 AM2 AM2+ FM2/FM2+ TR4 TRX4 AM3/AM3+/FM1 |
| Діаметр | 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Окреме підключення підсвічування | 3 pin |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500–2000 |
| Максимальне TDP | 220 |
| Рівень шуму | 31.6 |
| Повітряний потік | 75.89 |
| Кількість теплових трубок | 4 теплові трубки |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 150 |
| Кількість вентиляторів | 1 вентилятор |
| Вхідний струм | 0.28 |
| Споживана потужність | 3.36 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково | Тиск повітря 2.53 мм H2O |
| Матеріал теплових трубок | Мідь |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 125 x 92 x 150 |
| Вага | 614 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Прозорий білий |
Швидкість роботи комп'ютера значною мірою залежить від сховища: на повільному диску операційна система завантажується хвилинами, а програми відкриваються із затримкою. Kingston NV3 1TB — твердотільний накопичувач у форматі M.2 з інтерфейсом NVMe для повсякденних завдань: завантаження ОС, роботи з файлами, ігор. Обсягу 1 ТБ вистачає на операційну систему, робочі застосунки та бібліотеку ігор одночасно, без другого сховища для даних. Накопичувач підходить і для нової збірки, і для апгрейду ноутбука або ПК на заміну жорсткому диску чи SATA-накопичувачу.
Продуктивність SSD Kingston NV3 1TB складається з трьох параметрів:
Для основного системного диска такого набору характеристик достатньо із запасом за швидкістю.
Довговічність накопичувача визначають тип флеш-пам'яті та заявлений ресурс перезапису. В основі NV3 — 3D NAND: комірки пам'яті розташовані вертикально, у кілька десятків шарів, а не в одній площині. Завдяки такому розміщенню зростає щільність пам'яті, а надійність залишається вищою, ніж у пласкої структури.
Ресурс перезапису версії 1 ТБ становить 320 ТБ (TBW) — стільки даних можна записати за весь термін служби, і для домашнього або офісного навантаження цього вистачає на роки. Середній час напрацювання на відмову (MTBF) Kingston заявляє на рівні 2 мільйонів годин. Контролер розподіляє запис рівномірно, не даючи окремим блокам зношуватися раніше часу. На накопичувач діє п'ятирічна гарантія виробника.
На практиці швидкість помітна у трьох сценаріях:
NVMe Kingston NV3 1TB читає дані зі швидкістю 6000 MB/s — під час апгрейду з SATA-накопичувача, чия межа становить близько 550 MB/s, це більш ніж десятикратний приріст. Система стартує за лічені секунди, важкі програми відкриваються без затримки, а ігрові рівні підвантажуються швидше.
Швидкість запису 4000 MB/s скорочує час на встановлення ігор і копіювання великих файлів. Високу швидкість запису підтримує SLC-кеш: частина комірок працює в прискореному режимі та приймає дані першою. Контролер використовує Host Memory Buffer: частина оперативної пам'яті ПК відводиться під таблицю адрес, що прискорює роботу з дрібними файлами.
Формат M.2 2280 — стандартний слот для NVMe-накопичувачів на материнських платах і в ноутбуках, тому NV3 підходить і для настільного ПК, і для портативної системи. Інтерфейс PCIe 4.0 має зворотну сумісність із роз'ємами PCIe 3.0: на старій платі накопичувач працюватиме на швидкостях третього покоління, без заміни обладнання. Одностороння плата товщиною 2.3 мм поміщається навіть у тонкі ноутбучні відсіки.
Host Memory Buffer працює на штатних драйверах Windows 10 і 11, тому додаткове налаштування не потрібне. Швидкість читання 6000 MB/s перевищує поріг Sony для PlayStation 5 (5500 MB/s) — сховище підійде і для розширення пам'яті консолі. Для встановлення накопичувач достатньо вставити в слот M.2 і закріпити гвинтом.
Купити Kingston NV3 1TB можна в Telemart з доставленням по всій Україні Новою поштою, Укрпоштою або Meest чи самовивозом із шоуруму. Під час апгрейду ПК чи ноутбука встановлення накопичувача та перенесення системи зі старого диска краще довірити майстрам сервісного центру.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 1 ТБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 6000 |
| Швидкість запису | 4000 |
| Ресурс записи (TBW) | 320 |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн годин |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково | Вібрація у неактивному стані 10 G (10–1000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
ATX Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на передній панелі) | 3 x 120 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 4 шт |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 2 x 120/140 |
| Можливість встановлення СРО (на передній панелі) | 120/140/240/280 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 120/240 |
| Можливість встановлення СРО (на задній панелі) | 120 |
| Максимальна висота кулера | 170 |
| Додатково | Встановлені вентилятори c ARGB-підсвічуванням |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 2 x 3.5″ внутрішніх відсіків |
| Кількість 2.5″ відсіків | 2 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 7 слотів розширення |
| Порти |
1 x USB 2.0 1 x USB 3.0 1 x порт для навушників 1 x порт для мікрофона |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 330 |
| Особливості |
Бокове вікно із загартованого скла Контролер підсвічування вентиляторів |
| Додатково | Включає в комплект контролер v2.0 PWM+ARGB (Rainbow) хаб |
| Матеріал | SPCC Сталь з ABS і склом |
| Дизайн фронтальної панелі | Прозора |
| Товщина скла | 4 |
| Товщина стінок | 0.5 |
| Габарити | 415 x 464 x 210 |
| Габарити в упаковці | 421 x 210 x 460 |
| Вага | 5.5 |
| Вага в упаковці | 6.6 |
| Підтримка вінілографії | Підтримується вінілографія |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
TUF Gaming VG249QE5A
Ігровий монітор 23.8" Full HD з розгоном до 146 Гц
IPS-панель, ELMB Sync, Adaptive-Sync і Variable Overdrive — плавне й чітке зображення без розривів і шлейфів. Shadow Boost висвітлює темні ділянки, а DisplayWidget Center дає змогу змінювати налаштування мишею.
частота146Гц (OC)відгук1мс MPRTохоплення125%sRGBпанельIPS1920×1080
Steadfast Durability, Immersive Gaming
23.8-дюймовий Full HD монітор TUF Gaming VG249QE5A з IPS-панеллю розганяється до 146 Гц. ASUS ELMB Sync поєднує технологію ELMB зі змінною частотою оновлення й прибирає шлейфи та розриви кадру, а охоплення 125% sRGB дає насичені кольори й високий контраст.
146 HzIPSELMB Sync1 ms MPRTGamePlusDisplayWidget Center125% sRGB

Gaming key spec
Частота оновлення з розгоном до 146 Гц усуває затримки й розмиття руху — перевага в шутерах, перегонах, стратегіях у реальному часі та спортивних іграх.
Gaming key spec
Технологія VESA Adaptive-Sync забезпечує надплавне зображення без розривів за низької затримки.

Кадр цілий, без розривів

Розриви зображення

Колір
Охоплення 125% sRGB і 90% DCI-P3, 16.7 млн кольорів, яскравість 300 кд/м² і контрастність 1500:1. Антиблікове покриття та кути огляду 178°/178°.

Exclusive gaming feature
Adaptive-Sync прибирає розриви кадру та ривки, знижує затримку введення.
ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB) прибирає змазування рухомих об’єктів — вони виглядають чіткіше, а гра — плавніше.
ELMB Sync* дає змогу ELMB працювати одночасно з Adaptive-Sync: без шлейфів і розривів за високої частоти кадрів.
Exclusive gaming feature
ASUS Variable Overdrive динамічно змінює рівень розгону матриці слідом за коливаннями частоти кадрів. Ви обираєте загальну силу ефекту, решту монітор робить сам.
* ELMB Sync підходить для динамічних ігор і краще працює на частоті понад 85 Гц.
In-game enhancements
Налаштування монітора змінюються мишею у зручному інтерфейсі — заходити в екранне меню не потрібно.

In-game enhancements
Технологія прояснює темні ділянки гри, не пересвічуючи світлі: суперника, що сховався в тіні, легше помітити.
In-game enhancements
Фірмова гаряча клавіша ASUS GamePlus з внутрішньоігровими помічниками, створеними за участі професійних геймерів.
СнайперПрицілТаймерСекундомірЛічильник FPSВирівнювання дисплеїв
In-game enhancements
Сім попередньо встановлених режимів зображення під різний контент — викликаються гарячою клавішею або з екранного меню.

Знижує затримку введення для перегонів і швидких ігор.

Виділяє кольором смужки здоров’я та мани суперників.

Більше контрасту й насиченості — для фільмів.

Яскраві кольори й деталізація для стратегій і RPG.

Високий контраст — вороги помітні навіть у темних сценах.

Для перегляду фото й графіки в мережі.

Ширший діапазон яскравості й соковиті зелені та сині — для пейзажів.
In-game enhancements
Технологія придушення мерехтіння знижує навантаження на очі під час довгих ігрових сесій. Сертифікат TÜV Rheinland Flicker-free.


In-game enhancements
ASUS Low Blue Light зменшує випромінювання потенційно шкідливого синього світла. Чотири рівні фільтра; сертифікат TÜV Rheinland Low Blue Light.



Engineering
HDMI 2.0 і DisplayPort 1.2 забезпечують сумісність з різними джерелами сигналу. Є вихід на навушники та вбудовані стереодинаміки 2 × 2 Вт.

Engineering
Нахил від −5° до +23° для зручного положення екрана. Кріплення VESA 100×100 мм для встановлення на стіну та замок Kensington.
| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 23.8″ |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип матриці | IPS |
| Підсвічування | LED |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Матове |
| Час відгуку | 1 |
| Максимальна частота оновлення | 146 |
| Яскравість | 300 |
| Статична контрастність | 1500:1 |
| Передача кольору | 16.7 млн кольорів |
| Бітність матриці | 8 bit |
| Розмір пікселя | 0.2745 |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| DCI-P3 | 90 |
| sRGB | 125 |
| Інтерфейси |
1 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.2 |
| Додаткові інтерфейси | 1 x mini-Jack (3.5 мм) OUT |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості | Регулювання кута нахилу |
| Нахил | от +23° до -5 |
| Споживана потужність у робочому режимі | 15 |
| Споживана потужність у вимкненому режимі | 0.3 |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 |
| Фірмові технології |
Low Blue Light Shadow Boost GameFast Input Adaptive-Sync ELMB Sync GamePlus GameVisual |
| Особливості |
Безрамковий дисплей Вбудовані динаміки |
| Динаміки | 2 x 2 |
| Додатково | Підтримка Kensington Lock |
| Комплектація |
Монітор Кабель живлення Кабель HDMI |
| Габарити |
541 x 394 x 174 мм (з підставкою) 541 x 323 x 58 мм (без підставки) |
| Габарити в упаковці | 600 x 405 x 168 |
| Вага |
3.3 кг (з підставкою) 2.7 кг (без підставки) |
| Вага в упаковці | 5 |
| Колір | Чорний |
| Тип | Механічна |
| Форм-фактор | Повнорозмірна |
| Призначення | Для геймінгу |
| Підключення | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Розкладка клавіатури | Українська, російська та англійська розкладки |
| Довжина проводу | 1.6 |
| Тип перемикача | Лінійні |
| Загальна кількість клавіш | 104 клавіші |
| Перемикач | Red Switches |
| Ресурс клавіш | 50 млн натискань |
| Колір підсвічування | Багатокольоровий |
| Підсвічування | RGB-підсвічування |
| Підтримка Hot-swap | - |
| Сумісність з ОС |
Windows 2000/XP/10/11 MAC OSX (OS 10.1 або вище) |
| Наявність | Регулятор гучності на клавіатурі |
| Особливості | Можливість налаштування кольору підсвічування |
| Додатково | ANTI-GHOSTING на усі клавіші |
| Матеріал | Пластик |
| Габарити | 441 x 134 x 37 |
| Вага | 978 |
| Колір | Чорний |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии