Процесори AMD Ryzen™ 5000 серії забезпечують максимальну продуктивність, незалежно від того граєте ви в найновіші ігри чи займаєтеся їх розробкою.

AMD продовжує лідирувати в іноваціях ігрової індустрії, випускаючи перший в світі ігровий процесор з chip-stacking, що значно підвищують продуктивність. Процесори AMD Ryzen™ 7 5800X3D з технологією AMD 3D V-Cache™ мають безпрецедентну кеш-пам'ять 3-го рівня об'ємом 96 МБ, що дозволяє грати на 15% швидше в режимі 1080p.

Грайте в найвибагливіші ігри, насолоджуйтеся 3D рендерингом та відео на базі процесорів AMD Ryzen™ 5000 серії для настільних ПК. Вони забезпечують неймовірну продуктивність завдяки 16 ядрам, 32 потокам, тактовій частоті до 4,9 ГГц та кэш-пам'яттю до 100 МБ для вибіркових процесорів.

Скористайтеся перевагами іноваційних технологій AMD, таких як Precision Boost 2 та Precision Boost Overdrive. Продуктивність відповідає ефективності 7-нм ядра Zen 3, що знаходиться в основі даних процесорів , тому ваша установка достатньо охолоджується при високих навантаженнях. З PCIe® 4.0 ви можете максимально оптимізувати графіку та пропускну спроможність.

Процесори AMD Ryzen™ 5000 серії для настільних ПК сумісні з материнськими платами AMD 400 і 500 серії з легким оновленням BIOS. Вони готові до точного налаштування за допомогою Ryzen ™ Master. Підключайтеся до гри швидше, завантаживши AMD StoreMI, щоб зберігати інформацію на жорсткому диску зі швидкістю SSD.

of CPU Cores: 16
of Threads: 32
Max Boost Clock: Up to 4.9GHz
Base Clock: 3.4GHz
Thermal Solution (PIB): Not included
Default TDP / TDP: 105W
Graphics Model: Discrete Graphics Card Required

| Лінійка | AMD Ryzen 5 |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Сумісність | Материнські плати Socket AM4 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 |
| Частота процесора | 3700 |
| Максимальна тактова частота | 4600 |
| Об'єм кешу L3 | 32768 |
| Кодова назва мікроархітектури | Vermeer |
| Серія | Ryzen 5 |
| Мікроархітектура | Zen 3 |
| Назва графічного ядра | Без вбудованої графіки |
| Підтримка PCIe | PCIe 4.0 |
| Розблокований множник | + |
| Тип пам'яті | DDR4: 3200 |
| Техпроцес | 7 |
| Термопакет | 65 |
| Продуктивність | 22160 |
| Охолодження в комплекті | Без кулера |
| Сумісні системи охолодження | Кулери для AM4/AM5 |
| Статус процесора | Новий |
Середній сегмент відеокарт місяцями чекав на урізані версії флагманських чипів — апгрейд GPU означав переплату. GIGABYTE змінила розклад: GIGABYTE RTX 5060 WINDFORCE MAX OC працює на повноцінному Blackwell і приносить багатокадрову генерацію, повне трасування променів і Reflex 2 у доступний ціновий сегмент. 3840 CUDA-ядер, 8 ГБ GDDR7 і фірмове охолодження WINDFORCE MAX — все для продуктивної збірки без зайвих витрат.
GIGABYTE спроєктувала карту під компактні збірки: 199 мм довжини, три слоти, один 8-pin конектор при рекомендованому БЖ 550 Вт. Пам’ять GDDR7 на 28 Гбіт/с через 128-бітну шину компенсує ширину каналу високою пропускною здатністю. PCIe 5.0 і відеовиходи — HDMI 2.1b плюс три DisplayPort 2.1b — покривають під’єднання до чотирьох моніторів із HDR і роздільною здатністю до 8K.
Інженери перебудували конвеєр порівняно з Ada Lovelace: 30 потокових мультипроцесорів рендерять графіку, а тензорні ядра п’ятого покоління беруть на себе AI-прискорення. Нейронні шейдери об’єднали класичний рендеринг з нейромережевим обробленням — GPU відмальовує сцену і генерує кадри одночасно, не навантажуючи шейдерні блоки завданнями AI. Формат FP4, удвічі компактніший за FP8 попередника, подвоїв пропускну спроможність тензорних ядер за того ж транзисторного бюджету.
Повне трасування променів вимагало флагманський GPU — середній сегмент обмежувався гібридним рендерингом. RT-ядра четвертого покоління обробляють перетини променів удвічі швидше і підтримують Mega Geometry для сцен із мільйонами полігонів. Нейромережевий рендеринг відновлює деталі там, де GPU не прорахував промені безпосередньо, — віддзеркалення, глобальне освітлення і м’які тіні більше не коштують половину кадрової частоти.
Багатокадрова генерація — головне нововведення лінійки RTX 50: нейромережа створює кілька проміжних кадрів за один рендерний цикл, подвоюючи FPS порівняно з RTX 4060. Технологія працює виключно на тензорних ядрах п’ятого покоління — для попередніх серій вона недоступна навіть через оновлення драйвера.
GIGABYTE оснастила WINDFORCE MAX вентиляторами Hawk Fan — сусідні крильчатки крутяться в протилежних напрямках, усуваючи турбулентність між ними. Замість термопрокладок інженери застосували термогель серверного класу: він заповнює мікронерівності та не деградує від вібрацій.
Охолодження GIGABYTE GeForce RTX 5060 WINDFORCE MAX OC підсилюють три рішення:
У змагальних шутерах мілісекунди вирішують результат перестрілки. Reflex 2 скорочує затримку введення на 75% — з 44 до 9 мс: GPU починає обробку кадру в останній момент, зберігаючи дані миші свіжими. Frame Warp коригує перспективу кадру за останніми даними сенсора прямо перед виведенням на екран. У CS2, Valorant і Apex Legends швидкість відгуку прицілу відчувається миттєвою.
GIGABYTE GeForce RTX 5060 WINDFORCE закриває три ігрові сценарії зв’язкою апаратної потужності та DLSS 4:
NVENC дев’ятого покоління прискорює експорт відеопотоку в DaVinci Resolve і Premiere Pro, NVIDIA Studio оптимізує 3D-рендеринг, а Broadcast пригнічує шум для стримерів.
GIGABYTE об’єднала в WINDFORCE MAX OC архітектуру Blackwell, тихе охолодження і компактні габарити — за вартості, нижчої за аналоги в лінійці RTX 5060. Заводський розгін до 2512 МГц дає запас продуктивності з коробки, а апгрейд ПК не вимагає заміни блоку живлення.
Telemart пропонує GIGABYTE 5060 WINDFORCE MAX OC з програмою Trade-In — обміняти стару відеокарту на нову з доплатою. 12 шоурумів мережі відкриті для живого тестування, також працює доставлення по всій Україні.
Тензорні ядра п'ятого покоління
Максимальна продуктивність ШІ з FP4 та DLSS 4
Нові потокові мультипроцесори
Оптимізовано для нейронних шейдерів
Ядра трасування променів четвертого покоління
Створено для Mega Geometry
Передові графічні прискорювачі
Архітектура NVIDIA Blackwell
Поліпшена графіка та продуктивність за допомогою ШІ
NVIDIA DLSS 4 з багатокадровою генерацією
Швидкість відгуку, що змінює правила гри
NVIDIA Reflex 2 з Frame Warp
Реалістична графіка
Повне трасування променів з технологією нейронного рендерингу
Цифрові люди та помічники ШІ
NVIDIA ACE
Розвивайте свою творчість
Інструменти та технології для творців NVIDIA Studio
Покращуйте будь-яке відео за допомогою ШІ
NVIDIA Broadcast та NVIDIA Encoder дев'ятого покоління
Продуктивність та надійність
NVIDIA app з підтримкою та драйверами для NVIDIA Studio
RTX — це найпередовіша платформа, яка пропонує повноцінне трасування променів і технології рендерингу на базі штучного інтелекту, що революціонізують спосіб, у який ми граємо та створюємо. Понад 700 ігор та застосунків використовують рішення RTX для забезпечення реалістичної графіки з винятковою продуктивністю завдяки сучасним AI-функціям, таким як генерація кількох кадрів через DLSS.
DLSS — це революційний пакет технологій рендерингу на основі нейронних мереж, який використовує ШІ для підвищення FPS, зменшення затримок і покращення якості зображення. Остання інновація — DLSS 4 — пропонує нові можливості генерації кількох кадрів, вдосконалену реконструкцію променів і суперроздільність. Це стало можливим завдяки відеокартам GeForce RTX серії 50 і тензорним ядрам п’ятого покоління. DLSS на платформі GeForce RTX — найкращий спосіб грати, підтримуваний хмарним суперкомп’ютером NVIDIA, який постійно розширює можливості вашого ПК.
Архітектура NVIDIA Blackwell забезпечує повноцінне трасування променів із кінематографічною якістю графіки на небаченій швидкості. Відеокарти GeForce RTX серії 50, RT-ядра четвертого покоління та проривні нейромережеві технології рендерингу, прискорені тензорними ядрами п’ятого покоління, змінюють правила гри.
Reflex оптимізує графічний конвеєр для досягнення максимальної чутливості, що забезпечує швидше прицілювання, менший час реакції та вищу точність у змагальних іграх. Reflex 2 додає механізм Frame Warp, який додатково зменшує затримку на основі даних миші.
Виведіть ШІ на новий рівень разом із картами NVIDIA GeForce RTX™ — підвищуйте продуктивність у грі, творчості, роботі та програмуванні. Завдяки вбудованим AI-процесорам ваш ПК на Windows отримає доступ до найкращих у світі AI-технологій.
NVIDIA Studio — це ваша творча перевага. Графічні процесори GeForce RTX серії 50 забезпечують проривну продуктивність для редагування відео, 3D-рендерингу та графічного дизайну. Використовуйте RTX-прискорення в найкращих творчих застосунках, стабільні драйвери NVIDIA Studio та ексклюзивні інструменти, що відкривають потенціал AI-творчості на базі платформи RTX.
Створіть власну AI-студію з NVIDIA Broadcast. Покращуйте стріми, дзвінки та відео з AI-оптимізованим звуком і зображенням. Усуньте шум, змініть фон — усе одним кліком. RTX Remix дозволяє модерам легко витягувати ресурси гри, покращувати матеріали за допомогою AI та створювати вражаючі ремастери з трасуванням променів і DLSS.
Скористайтеся енкодером NVIDIA (NVENC) дев’ятого покоління для надшвидкого експорту відео та AI-ефектів у DaVinci Resolve, Adobe Premiere Pro тощо. RTX Video Super Resolution і HDR на базі AI покращують відео у браузерах Chrome, Edge та Firefox, автоматично підвищуючи деталізацію та усуваючи артефакти стиснення. Насолоджуйтесь вражаючою якістю зображення навіть у 4K.
| Готові пристрої | ПК на GeForce RTX 5060 |
| Обсяг пам'яті | 8192 |
| Шина пам'яті | 128 |
| Графічний процесор | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Тип пам'яті | GDDR7 |
| Серія | GeForce RTX 50xx |
| Частота графічного ядра | 2512 |
| Частота відеопам'яті | 28000 |
| Максимальна роздільна здатність | 7680x4320 |
| Продуктивність | 20900 |
| Сімейство процесора | NVIDIA |
| Інтерфейс | PCI Express 5.0 |
| Роз'єми |
1 x HDMI 2.1b 3 x DisplayPort 2.1b |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Кількість вентиляторів | 2 вентилятора |
| Підтримка стандартів | DirectX 12 API, OpenGL 4.6 |
| Підтримка CUDA | + |
| Кількість ядер CUDA | 3840 |
| Довжина відеокарти | 199 |
| Висота відеокарти | 116 |
| Кількість займаних слотів | 2 |
| Необхідність додаткового живлення | + |
| Рекомендована потужність БЖ | 550 |
| Роз'єм дод. живлення | 8 pin |
| Кількість підтримуваних моніторів | 4 |
| Додаткова інформація |
На базі архітектури NVIDIA Blackwell та DLSS 4 Система охолодження WINDFORCE Теплопровідний гель серверного класу Посилена конструкція |
| Колір | Чорний |
Платформи на AMD B550/X570 і Intel Z690/B760 володіють відмінним потенціалом, проте повільні модулі RAM стають вузьким місцем і змушують процесор простоювати в очікуванні даних. Комплект Kingston Fury DDR4 32GB Beast Black закриває це питання: два модулі по 16 ГБ на частоті 3600 МГц з таймінгами CL18–22-22 дають запас і для важких ігор, і для монтажу відео.
Kingston упакувала Fury Beast у низькопрофільний алюмінієвий радіатор висотою 34.1 мм — модуль не конфліктує з баштовими кулерами. Напруга 1.35 В відповідає стандарту DDR4 і не вимагає додаткових налаштувань у BIOS. Кожен модуль проходить заводське тестування на робочій частоті, а гарантія виробника на 5 років підтверджує впевненість Kingston у надійності серії.
Профіль XMP 2.0 у Kingston Fury DDR4 3600 32GB активується одним перемиканням в UEFI: система автоматично виставляє 3600 МГц і CL18–22-22 без ручного підбору параметрів. Пропускна здатність досягає 28 800 МБ/с, а реальна латентність у тестах тримається на рівні ~100 нс. Для DDR4 частота 3600 МГц із таймінгом CL18 — точка балансу, де приріст продуктивності ще відчутний, а стабільність не викликає питань.
Два модулі в одній упаковці гарантують роботу у двоканальному режимі — підбирати пари вручну не потрібно. Така конфігурація подвоює пропускну здатність шини пам’яті, що помітно в іграх і під час рендерингу. Kingston підібрала модулі в комплекті ідентичними за рангом і характеристиками — це виключає проблеми сумісності на материнських платах із двома або чотирма слотами DIMM.
Kingston тестує KF436C18BBK2/32 на обох платформах:
На платах без підтримки XMP пам’ять стартує на безпечних 2400 МГц за стандартом JEDEC.
32 ГБ оперативної пам’яті з частотою 3600 МГц вистачає для більшості завдань:
Kingston Fury DDR4–3600 працює на 1.35 В — стандартній напрузі DDR4, що не навантажує VRM материнської плати. Алюмінієвий радіатор утримує температуру модулів у межах 32 °C навіть під час тривалих стрес-тестів. Kingston спроєктувала тепловідведення з розрахунком на багатогодинні навантаження — рендеринг або тривалі ігрові сесії не спричиняють троттлінгу і помилок пам’яті.
У каталозі Telemart доступна оперативна пам’ять Kingston з доставленням по всій Україні та кешбеком 10% бонусами. Експерти допоможуть підібрати модулі під конкретну збірку і перевірять сумісність з вашою платформою.
| Тип | DDR4 |
| Призначення | Для ПК |
| Обсяг одного модуля | 16 |
| Кількість модулів | 2 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота | 3600 |
| Пропускна спроможність | 28 800 |
| CAS Latency (CL) | CL18 |
| Схема таймінгів | 18-22-22 |
| ECC-пам'ять | Без підтримки ECC-пам'яті |
| XMP | Підтримка профілю XMP |
| Напруга живлення | 1.35 |
| Робоча температура | Від 0 до 85 |
| Температура зберігання | Від −55 до +100 |
| Особливості | Охолодження модуля |
| Додатково | Підтримка XMP 2.0 |
| Колір | Чорний |
| Статус ОЗП | Нова |
Сертифікат 80 Plus Silver (230V EU) гарантує ККД 90% при навантаженні 50%, що призводить до зниження втрат енергії, зменшення тепловиділення та мінімізації шуму вентилятора.
Може витримувати дворазове перевищення загальної потужності. Він повністю сумісний із стандартом Intel PSDG (Power Supply Design Guide) ATX 3.0, який підтримує до 200% потужності, досягає 70% ефективності при низькому навантаженні та відповідає необхідним стандартам синхронізації блоків живлення.
Високопродуктивний вентилятор Fluid Dynamic Bearing використовує технологію амортизації масляної плівки для ефективного зниження шуму, завдяки чому він працює тихіше за звичайні втулкові вентилятори і забезпечує більш ніж дворазове збільшення терміну служби. Крім того, вентилятор визначає поточне енергоспоживання та температуру, автоматично регулюючи швидкість обертання вентилятора для мінімізації шуму.
| Форм-фактор | ATX |
| Потужність | 650 |
| Вентилятор | 120 |
| ККД (Сертифікат 80 Plus) | Silver |
| Корекція коефіцієнта потужності (PFC) | Активний |
| +5V | 20 |
| +3.3V | 20 |
| +12V1 | 54.1 |
| -12V | 0.3 |
| +5Vsb | 3 |
| Підключення до материнської плати | 20+4 pin |
| Підключення до відеокарт | 6+2-pin 2 шт. |
| Живлення процесора | 4 pin, 8 pin, 8+4 pin, 8+8 pin |
| Кількість роз'ємів 4-pin Molex | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 5 |
| Колір | Чорний |
| Габарити | 150 x 140 x 86 |
| Відстібаються кабелі | - |
| Захист від перевантажень | + |
| Статус БЖ | Новий |
| Додатково |
Безпека OCP (Захист від перевантаження будь-якого з виходів блоку окремо) OVP (Захист від підвищення напруги в мережі) OPP (Захист від перевантаження) OTP (Захист від перегріву) SCP (Захист від короткого замикання) UVP (Захист від зниження напруги в мережі) |
Високошвидкісний накопичувач із низьким енергоспоживанням
PCIe 4.0 NVMe SSD-накопичувач Kingston NV3 – це надійне рішення для зберігання даних нового покоління, що засновано на Gen 4x4 NVMe контролері, та забезпечує швидкість читання і запису до 6000 і 5000 МБ/с відповідно. Завдяки низькому енергоспоживанню та меншому виділенню тепла накопичувач здатний підвищити продуктивність системи без шкоди до її цінності. Компактна одностороння конструкція M.2 2280 (22x80 мм) збільшує ємність сховища до 4 ТБ залишаючи вільний простір для інших компонентів. Відчуйте справжню швидкість із NVMe накопичувачем NV3.
Накопичувач доступний у варіантах ємністю від 500 ГБ до 4 ТБ забезпечуючи достатньо місця для програм, документів, фотографій, відео, ігор тощо.
Продуктивність PCIe Gen 4x4 NVMe
Модернізуйте вашу систему, збільшивши швидкість читання та запису до 6000 і 5000 МБ/с відповідно.
Ідеальне рішення для систем з обмеженим внутрішнім простором
Легко інтегрується в системи з портом М.2. Прекрасно підходить для тонких ноутбуків і ПК із малим формфактором.
Збільшена ємність
Накопичувач доступний у варіантах ємністю до 4 ТБ забезпечуючи достатньо місця для зберігання файлів, відео, документів та ігор.
| Форм-фактор | M.2 2280 |
| Обсяг пам'яті | 500 ГБ |
| Тип елементів пам'яті | 3D-NAND |
| Інтерфейс | PCIe 4.0 x4 |
| NVMe | Підтримка протоколу NVMe |
| Швидкість читання | 5000 |
| Швидкість запису | 3000 |
| Ресурс записи (TBW) | 160 |
| Час напрацювання на відмову | 2 млн годин |
| Робоча температура | Від 0 до 70 |
| Температура зберігання | Від −40 до +85 |
| Додатково | Вібрація у неактивному стані 10 G (10–1000 Гц) |
| Габарити | 80 x 22 x 2.3 |
| Вага | 7 |
| Статус SSD | Новий |
| Комплектація | SSD-диск |
| Тип | Midi tower |
| Форм-фактор материнської плати |
Micro-ATX Mini-ITX |
| Підсвічування | ARGB-підсвічування |
| Попередньо встановлені вентилятори (на задній панелі) | 1 x 120 |
| Попередньо встановлені вентилятори (на бічній панелі) | 2 x 120 |
| Загальна кількість встановлених вентиляторів | 3 шт |
| Додаткові вентилятори (на верхній панелі) | 3 x 120 / 2 x 140 |
| Додаткові вентилятори (на нижній панелі) | 3 x 120 |
| Можливість встановлення СРО (на верхній панелі) | 240/360 |
| Можливість встановлення СРО (на бічній панелі) | 240 |
| Максимальна висота кулера | 160 |
| Наявність блоку живлення | Корпус без БЖ |
| Розташування відсіку для БЖ | Нижнє розташування відсіку для БЖ |
| Максимальна довжина БЖ | 210 |
| Кількість 3.5″ внутрішніх відсіків | 1 x 3.5″ внутрішній відсік |
| Кількість 2.5″ відсіків | 2 x 2.5″ відсіків |
| Кількість слотів розширення | 5 слотів розширення |
| Порти |
2 x USB 3.0 1 x USB 2.0 1 x порт для навушників та мікрофона |
| Розташування портів | На верхній панелі |
| Максимальна довжина відеокарти | 410 |
| Особливості | Бокове вікно із загартованого скла |
| Додатково | Магнітний пиловий фільтр на верхній та нижній панелі |
| Матеріал | Метал та скло |
| Дизайн фронтальної панелі | Прозора |
| Товщина стінок | 0.5 |
| Габарити | 425 x 275 x 354 |
| Вага | 4.3 |
| Колір | Чорний |
| Статус корпусу | Новий |
| Тип | Ігровий килимок |
| Матеріал поверхні | Тканина |
| Матеріал основи | Каучук |
| Габарити | 800 x 300 |
| Товщина | 4 |
| Особливості |
Прошивка по краю RGB підсвічування |
| Додатково |
Наявність 15 ефектів RGB, які можна настроювати для створення унікальної атмосфери під час гри Ефекти легко контролюються через роз'єм USB-Type-C, який також забезпечує живлення від джерела Кабель довжиною 1,8 метра забезпечує більшу гнучкість при розміщенні без обмежень |
| Колір | Чорний |
TUF GAMING A520M-PLUS II
Неперевершена надійність
Материнська плата TUF Gaming A520M-Plus II розкриває всі основні можливості платформи AMD, доповнюючи їх ексклюзивними геймерськими функціями й надійністю, перевіреною часом. Відбірна елементна база, вдосконалена система живлення та сумісність із різними системами охолодження – плата надає все для гарантованої стабільності й максимальної швидкодії в іграх.
Під час створення ПК на платі серії TUF Gaming ви отримуєте переваги альянсу TUF Gaming Alliance: ASUS співпрацює з надійними галузевими партнерами задля легкості складання, гарантованої сумісності компонентів і додаткової естетики готового рішення.
Сокет і чипсетAM4AMD A520Пам’ятьдо 128 ГБ4 × DDR4, до 4866 МГц (OC)M.2 PCIe 3.0 x432 Гбіт/с+ 4 × SATA 6 Гбіт/сФорматmATX24,4 × 24,4 см
Висока продуктивність
Оновлена підсистема живлення, сумісність із різними системами охолодження з урахуванням потреб процесорів AMD Ryzen і підтримка високошвидкісної пам’яті роблять TUF Gaming A520M-Plus II ідеальним фундаментом для комп’ютера з багатоядерним процесором AMD Ryzen.
Підсистема живленняОхолодженняНакопичувачіІнтерфейси
Підсистема живлення
Декілька шарів міді багатошарової друкованої плати полегшують відведення тепла від компонентів, тим самим збільшуючи частотний потенціал процесора під час розгону.
* Технічні характеристики залежать від моделі.

Охолодження
Великий і масивний радіатор встановлений у зоні розміщення модуля стабілізатора напруги та дроселів.
TUF Gaming A520M-Plus II забезпечує всебічний контроль роботи вентиляторів як за допомогою утиліти Fan Xpert 2+, так і через UEFI BIOS.
У Fan Xpert 2+ або UEFI кожен роз’єм можна налаштувати на значення трьох заданих користувачем термосенсорів, щоб охолодження відповідало робочому навантаженню.
Кожен вентиляторний роз’єм автоматично визначає тип вентилятора — регулювання за ШІМ або напругою.
Окрема інтегральна схема захищає всі вентиляторні роз’єми від перегріву й перевантаження за струмом.

Накопичувачі
Використовуючи чотири лінії PCI Express 3.0, роз’єм M.2 забезпечує швидкість передачі даних до 32 Гбіт/с. Він підходить для сучасних SSD формату до 2280 і значно прискорює завантаження системи й запуск програм.

Інтерфейси
До геймерського комп’ютера зазвичай під’єднують багато периферії, тож плата пропонує велику кількість портів USB, зокрема роз'єм USB 3.2 Gen 1 для сумісних корпусів.
Для комп'ютерних ентузіастів
Материнські плати серії TUF Gaming мають усе необхідне для побудови геймерської платформи без зайвих складнощів і роблять налаштування комп'ютера простим навіть для новачків. Екосистема TUF Gaming полегшує пошук сумісних компонентів, а апаратні параметри змінюються через зручний інтерфейс Armoury Crate.
TUF Gaming Alliance – альянс, у межах якого ASUS взаємодіє з основними виробниками комплектуючих задля гарантованої сумісності плат із корпусами, блоками живлення, кулерами, комплектами пам'яті та іншими компонентами. Кількість учасників і спектр їхніх компонентів постійно зростають.
Легкість складання ПККомплекс захисних технологійЛегкість налаштування
Захист TUF
Конструкція слотів PCIe від ASUS із цільною скобою з нержавіючої сталі захищає слот від пошкоджень: металевий кожух фіксується на слоті кріпленнями-гачками, а вся конструкція тримається на платі посиленими точками пайки — під важкі відеокарти.
Посилені точки пайки навколо контактів PCIe і DIMM; вставки з металу вирівнюють відеокарту під час установлення; металеві бічні панелі з фіксаторами міцно притиснуті до корпусу слота.

Спеціальна захисна схема витримує електростатичний розряд до 10 кВ через повітря та до 6 кВ при контакті (індустріальний стандарт – ±6 кВ і ±4 кВ відповідно).
Роз’єми для миші і клавіатури — додаткові захисні схеми; відеоінтерфейси та порти USB — захист TVS-діодами.

Роз’єм дротової мережі на платі оснащено спеціальним захистом від статичної електрики та перепадів напруги TUF LANGuard.
Вбудовані запобіжники захищають від перевантаження за струмом і коротких замикань усі компоненти — від периферійних роз'ємів до слотів пам'яті.
Сталь із тонким антикорозійним шаром оксиду хрому служить довше: плати серії пройшли 72-годинні випробування в соляному тумані, тоді як продукція інших виробників витримує лише 24 години.

Легкість налаштування
Достатньо завантажити останню версію UEFI BIOS на USB-накопичувач із FAT32, підключити живлення до плати, вставити накопичувач у порт і натиснути кнопку BIOS FlashBack™. Процесор і модулі пам'яті для цього не потрібні.
Єдиний центр керування ігровими пристроями: підсвічування (ефекти та їх синхронізація між пристроями через Aura Sync), апаратні параметри — наприклад, персоналізація клавіатури й миші — і охолодження в одному інтерфейсі.




Повне занурення в ігровий світ
TUF GAMING A520M-Plus II — основа для високопродуктивного геймерського ПК із функціями для ігрового комфорту: високошвидкісний мережевий контролер мінімізує затримки в онлайн-іграх, а вбудоване RGB-підсвічування синхронізується із сумісними аксесуарами.
Turbo LAN із технологією керування мережевим трафіком cFosSpeed у зручному інтерфейсі зменшує «лаги» під час гри через Інтернет.
Миттєве прискоренняНалаштування пріоритетів передачі в одне натискання кнопки миші.Список ігор з автооновленнямTurbo LAN автоматично формує список ігор, інстальованих у системі.Aura Sync
Aura Sync поєднує зовнішні світлодіодні стрічки та відразу декілька пристроїв із вбудованим підсвічуванням Aura, синхронізуючи ефекти в єдиному центрі керування, — зовнішній вигляд комп’ютера стає справді унікальним.
СтатикаДиханняСтробуванняВеселкаЦиклЗоряна нічМузикаSmart
2 роз’єми для адресованих стрічок другого покоління і 2 роз’єми для RGB-стрічок.

Роз'єм визначає кількість світлодіодів на стрічці, і програма автоматично налаштовує ефекти під пристрій. Зворотна сумісність із наявними пристроями з підсвічуванням Aura зберігається.
Будь-який огляд ASUS TUF Gaming A520M-PLUS II підтвердить, що плата працює на сокеті AM4 і чипсеті AMD A520. Підтримуються процесори Ryzen 3000 і Ryzen 5000 на архітектурі Zen 3 — без переходу на старші B550 або X570. ASUS перенесла в лінійку TUF Gaming те, що зазвичай залишається в середньому сегменті: радіатор VRM, захист LANGuard і кнопку BIOS FlashBack. Мікро-ATX формат підходить для компактних корпусів і збірок на Ryzen 5 5600 або 5600G. Збірка на ASUS TUF Gaming A520M-PLUS II зберігає запас по апгрейду без надлишкових функцій старших чипсетів.
Чипсет A520 підтримує три покоління процесорів AM4:
Від Ryzen 3 3200G до Ryzen 9 5950X — кожен CPU зі списку сумісності запускається після оновлення мікрокоду через BIOS FlashBack.
Цифровий контролер Digi+ VRM і котушки TUF Chokes підтримують струми восьмиядерників без просідань: під Prime95 на Ryzen 7 3800X з TDP 105 Вт радіатор утримує температуру близько 71 °C. Материнська плата ASUS TUF Gaming A520M-PLUS II справляється з навантаженням шестиядерних і восьмиядерних Ryzen без зниження частоти.
Чотири слоти DIMM на A520M-PLUS II підтримують до 128 ГБ DDR4 у двоканальному режимі. Базовий діапазон частот йде від 2133 до 3200 МГц, а XMP-профілі підіймають пам’ять до 4866 МГц на добірних модулях Hynix M-die або Samsung B-die. Двоканальний режим запускається з парою планок у слотах A2 і B2 — стандартна схема для AM4. Запас у 128 ГБ залишає місце під апгрейд: збірка стартує з 16 ГБ під ігри, а пізніше на ту ж плату лягають 64 або 128 ГБ під рендер і віртуалізацію.
Процесор віддає шістнадцять ліній PCIe 3.0 безпосередньо в основний слот — сюди підключається відеокарта будь-якого класу від RTX 4060 до Radeon RX 7800. Різниця з PCIe 4.0 для GPU укладається в один відсоток у більшості сцен, тому ігрова карта не втрачає в FPS. Рамка SafeSlot Core+ з неіржавної сталі підсилює слот під важкі відеокарти.
Слот M.2 Key M працює на PCIe 3.0 x4 з пропускною спроможністю до 32 Гбіт/с. Цього вистачає для NVMe Samsung 980 або WD SN770. Під холодне зберігання залишаються чотири порти SATA 6 Гбіт/с із підтримкою RAID 0, 1 і 10, а два слоти PCIe 3.0 x1 підтримують звукові та мережеві карти.
Радіатор VRM на TUF Gaming A520M-PLUS II — рідкість для класу A520, де більшість плат економить на охолодженні силової обв’язки. Під радіатором — котушки TUF Chokes і конденсатори TUF Capacitors зі збільшеним ресурсом. Захист від статики ESD Guards тримає повітряний розряд до ±10 кВ — проти стандарту ±6 кВ це півтораразовий запас.
Неіржавна I/O-плашка витримує 72 години в соляному тумані за стандартних 24 для штампованих аналогів. TUF LANGuard прикриває Ethernet-контролер від блискавичних імпульсів, а Stack Cool 3+ розподіляє тепло двоунцієвим мідним шаром у текстоліті.
Кнопка BIOS FlashBack на задній панелі усуває класичну проблему AM4: на більшості плат A520 для оновлення прошивки потрібен «завантажувальний» процесор, без нього встановити Ryzen 5000 на стару систему не вийде. Тут же — достатньо вставити FAT32-флешку з файлом BIOS і натиснути кнопку, плата прошиється без CPU. Через Fan Xpert 2+ можна задати криву обертів для кожного роз’єму CPU_FAN і CHA_FAN з прив’язкою до одного з трьох температурних датчиків — PWM і DC-керування працюють з будь-яким типом вентилятора.
Telemart супроводжує покупку ASUS TUF Gaming A520M-PLUS II консультацією — фахівці підберуть процесор, пам’ять і блок живлення під бюджет. Для самостійної збірки доступний конфігуратор на сайті, який перевіряє сумісність компонентів автоматично. Доставлення — Новою Поштою, Укрпоштою та Meest по всій Україні.
| Тип | Материнські плати AMD |
| Роз'єм процесора (Socket) | AM4 |
| Процесори | Процесори для AM4 |
| Підтримувані процесори | Список підтримуваних процесорів |
| Чіпсет (Північний міст) | AMD A520 |
| Тип пам'яті | DDR4 DIMM |
| Сумісні ОЗП | DDR4 для ПК |
| Сумісність з RAM | Список підтримуваної пам'яті |
| Кількість слотів пам'яті | 4 |
| Кількість каналів | 2 |
| Макс. Обсяг пам'яті | 128 |
| Мінімальна частота пам'яті | 2133 |
| Максимальна частота пам'яті | 4866 |
| Підтримка профілю | Підтримка профілю ХМР |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1000 Мбіт/с |
| Звукова карта | Realtek ALC887/897 |
| Звукова схема | 7.1 |
| Кількість SATA III | 4 |
| Кількість PCI-E 1x | 2 |
| Кількість PCI-E 16x | 1 |
| Підтримка PCI-E 16x v3.0 | + |
| Кількість внутрішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість внутрішніх USB 3.2 | 1 |
| Кількість внутрішніх USB Type-C | 0 |
| Кількість com (RS-232) | 1 |
| Роз'єм S/PDIF | + |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Підтримка M.2 PCIe 3.0 | + |
| CHA_FAN | 2 |
| 24-pin | 1 |
| 8-pin | 1 |
| Роз'єм PS/2 | + |
| Кількість зовнішніх USB 2.0 | 2 |
| Кількість зовнішніх USB 3.2 | 4 |
| Роз'єм VGA | + |
| Роз'єм DVI-D | - |
| Роз'єм HDMI | + |
| Роз'єм DisplayPort | + |
| Контролер RAID | 0, 1, 10 |
| Форм-фактор | microATX |
| Сумісність з корпусом | Корпуси microATX |
| Бренд | Материнські плати ASUS (АСУС) |
| RGB Header | 2 x RGB Header + 2 x Addressable header |
| Overclocking | + |
| Особливості |
Aura Sync RGB Комплексне охолодження: радіатор VRM, радіатор PCH та Fan Xpert 2+ BIOS FlashBack button |
| Колір | Чорний |
| Статус материнської плати | Нова |

| Тип | HDD |
| Лінійка | Western Digital Purple Surveillance |
| Форм-фактор | 3.5″ |
| Обсяг пам'яті | 8 ТБ |
| Інтерфейс | SATA III |
| Швидкість передачі даних | 178 |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 |
| Буфер обміну | 256 |
| Час напрацювання на відмову (цикли) | 300 тис. |
| Рівень шуму | 29 |
| Ударостійкість |
30 g (в робочому стані) 250 g (при зберіганні) |
| Споживана потужність | 6.2 |
| Робоча температура | Від 0 до 65 |
| Габарити | 147 x 101.6 x 26.1 |
| Вага | 650 |
| Статус HDD | Відновлен продавцем |
Samsung Odyssey G55C 27"
Вигнутий ігровий монітор QHD 165 Гц
Вигнутий екран 1000R, роздільна здатність QHD, частота 165 Гц і відгук 1 мс (MPRT) з AMD FreeSync та HDR10.
Роздільна здатністьQHD2560×1440Вигин1000RVAЧастота165ГцВідгук1мс (MPRT)
Виходьте за межі

Роздільна здатність QHD
Ваш ігровий світ стане більш реалістичним, ніж будь-коли раніше. Роздільна здатність QHD, що в 1,7 раза перевищує щільність пікселів формату Full HD, забезпечує неймовірно деталізоване, чітке зображення. Насолоджуйтеся повнішим оглядом і більшим простором для охоплення всіх подій.

Вигин 1000R
Яскраві сцени ще сильніше затягують вас у гру. Відкрийте новий рівень захопливого ігрового процесу: вигнутий екран 1000R заповнює ваш периферійний зір і занурює вас у світ персонажів.

165 Гц та 1 мс (MPRT)
Частота оновлення 165 Гц усуває затримки й робить дії надплавними. Нападайте на ворогів, щойно побачивши їх, завдяки часу відгуку 1 мс (MPRT) і кадрам з мінімальним розмиттям.

AMD FreeSync
AMD Radeon FreeSync синхронізує частоту оновлення монітора та відеокарти, щоб зменшити розмиття зображення. Фільми й ігри йдуть без перебоїв, а навіть швидкі сцени виглядають цілісними та плавними.

HDR10
HDR10 наповнює ігрові сцени відтінками й робить їх яскравішими. Розкрийте таємниці, що ховаються в тінях, завдяки глибокому чорному, яскравому білому та високій деталізації.

Захист очей і Flicker Free
Грайте довше. Режим захисту очей мінімізує синє світло, щоб очі відпочивали під час тривалої гри, а технологія без мерехтіння прибирає стомлююче мерехтіння екрана — менше відволікаєтеся й менше напружуєте очі.
ВходиHDMI + DPDisplayPort 1.2Нахил−2…18°VESA75×75ммВага з підставкою4,1кг
300 cd/m²типова яскравість2500:1статичний контраст178°/178°кути огляду16,7 млнкольорів
* Зображення змодельовані з ілюстративною метою. «1 мс» — середній час відгуку від 1,00 до 1,99 мс, округлений до цілого; виміряно за MPRT у внутрішніх тестах, потрібен екстремальний режим.
| Призначення | Для геймінгу |
| Діагональ | 27″ |
| Роздільна здатність | 2560x1440 |
| Тип матриці | VA |
| Підсвічування | W-LED |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Покриття | Матове |
| Час відгуку | 1 |
| Максимальна частота оновлення | 165 |
| Яскравість | 300 |
| Статична контрастність | 2500:1 |
| Передача кольору | 16.7 млн кольорів |
| Бітність матриці | 8 bit |
| Кут огляду по горизонталі | 178° |
| Кут огляду по вертикалі | 178° |
| Інтерфейси |
1 x HDMI 2.0 1 x DisplayPort 1.2 |
| Додаткові інтерфейси |
1 x mini-Jack (3.5 мм) 1 x USB (Service) |
| VESA | 100x100 мм |
| Можливості | Регулювання кута нахилу |
| Нахил | від +18° до -2 |
| Технологія синхронізації | FreeSync |
| Радіус кривизни | 1000R |
| Блок живлення | Зовнішній |
| Споживана потужність у робочому режимі | 26 |
| Споживана потужність у вимкненому режимі | 0.3 |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.5 |
| Фірмові технології |
Flicker Free Eye Saver Mode Black Equalizer Low input lag Super Arena Gaming |
| Особливості |
Безрамковий дисплей Вигнутий екран |
| Комплектація |
Монітор Адаптер живлення Кабель DisplayPort |
| Габарити |
616.6 x 477.4 x 272.6 мм (з підставкою) 614.6 x 382.8 x 120 мм (без підставки) |
| Габарити в упаковці | 679 x 188 x 438 |
| Вага |
4.1 кг (з підставкою) 3.7 кг (без підставки) |
| Вага в упаковці | 5.7 |
| Колір | Чорний |
HATOR Hyperpunk 3X Wireless — беспроводная игровая гарнитура с 70 часами автономности, 40-мм неодимовыми драйверами и сертификатом Hi-Res. Радиоканал 2.4 ГГц дает задержку ниже 20 мс для игр, Bluetooth 5.4 с кодеком LDAC — до 990 кбит/с для музыки. Автономности втрое больше, чем у Hyperpunk 2 Wireless. Вес 250 граммов и амбушюры из ткани с memory foam выдерживают многочасовое ношение поверх очков.
Частотный диапазон от 10 Гц до 44 кГц — верхняя планка для беспроводной игровой гарнитуры, где типичный потолок заканчивается на 20–22 кГц. LDAC по Bluetooth передает до 990 кбит/с, вдесятеро плотнее стандартного SBC.
Камера Driver Cavity изолирует 40-мм неодимовые драйверы с PET-мембраной от переотражений внутри чаши — позиционирование шагов и выстрелов в сцене не размывается. Чувствительности 115 дБ при импедансе 16 Ом хватает для раскачки от звуковой карты ноутбука.
ClearScan непрерывно сканирует эфир 2.4 ГГц и переключает гарнитуру на канал с наименьшей загрузкой. В квартире с Wi-Fi и соседскими роутерами ClearScan устраняет микрозаикания. Радиус действия — 10 метров, задержка ниже 20 мс. Для устройств без свободного USB-порта работает Bluetooth 5.4.
Для командного чата и стрима в HATOR Hyperpunk 3X Wireless работает съемный унидиректционный микрофон с чувствительностью ?42 ±3 дБ. Однонаправленная диаграмма отсекает клики мыши и стук клавиатуры сбоку от лица — в записи остается только голос без окружающего фона. Без съемного микрофона гарнитура работает через встроенный модуль внутри чаши — для короткого мобильного звонка штангу обратно подключать не нужно.
На одну чашу вынесены все четыре органа управления:
Пользователь может держать подключение к ПК через донгл и параллельно принимать мобильный звонок — при входящем вызове гарнитура переключает источник автоматически.
Hator добавила в гарнитуру два канала подключения — радиодонгл 2.4 ГГц для ПК и консолей, Bluetooth 5.4 для смартфона. На ПК к радиоканалу подключается THX Spatial Audio с объемным позиционированием в Windows — шаги и выстрелы раскладываются по сцене. PlayStation видит тот же донгл как стандартную USB-гарнитуру, настройка не нужна. На смартфоне Bluetooth 5.4 передает звук через кодек LDAC на скорости до 990 кбит/с — детализация музыки сохраняется и в дороге.
Hator выпустила HATOR Hyperpunk 3X Wireless Black в матово-черном корпусе без декора, а логотип на чаше оставила без подсветки — гарнитура не мигает в темной комнате. Вес 250 граммов — ниже 275 г HyperX Cloud Stinger 2 Wireless и на уровне Razer Barracuda X. Амбушюры из ткани поверх memory foam вмещают дужки очков между чашей и виском.
Купить HATOR Hyperpunk 3X Wireless (ESH14) Black можно в Telemart с доставкой Новой Почтой, Укрпоштой или Meest по Украине. Оплату магазин принимает картой, наличными и частями через monobank.
| Тип | Повнорозмірні |
| Підключення | Комбіноване |
| Кріплення навушників | Оголів'я |
| Тип акустичного оформлення | Закриті |
| Призначення | Геймерські |
| Інтерфейс підключення | Bluetooth, радіоканал, USB Type-C |
| Діапазон частот | 10–44 000 |
| Чутливість | 115 |
| Номінальний опір | 16 |
| Діаметр випромінювача | 40 |
| Підведення до навушників | Односторонній |
| Довжина | 1 + 1.3 |
| Додатково |
USB-A to TYPE-C кабель у комплекті - 1м USB Type-C-USB Type-C кабель у комплекті - 1.3м |
| Кріплення | На дужці |
| Чутливість | −42 ± 3 |
| Додатково | Односпрямований |
| Час роботи без підзарядки | 70 годин |
| Час зарядки | 2 години |
| Матеріал амбушур | Тканина та піноматеріал з ефектом пам'яті |
| Можливості | Регулювання гучності |
| Функції та особливості | Знімний мікрофон |
| Додатково | Сертифікація: Hi-Res |
| Матеріал | Пластик |
| Вага | 250 |
| Колір | Чорний |
| LGA1700/LGA1851 | + |
| Сумісність з Intel |
Сумісний: LGA1150/1151/1155/1156 LGA1200 LGA1700 LGA1851 Несумісний: LGA2066 LGA2011/2011-3 LGA775 LGA1356/1366 |
| Сумісність з AMD |
Сумісний: AM4 AM5 Не сумісний: AM1 AM2 AM2+ FM2/FM2+ TR4 TRX4 AM3/AM3+/FM1 |
| Діаметр | 120 |
| Тип вежі | Tower |
| Підключення | 4 pin PWM |
| Підсвічування | Без підсвічування |
| Тип підшипника | Гідравлічний підшипник |
| Швидкість обертання вентиляторів | 300–2000 |
| Максимальне TDP | 200 |
| Рівень шуму | 27.2 |
| Повітряний потік | 58 |
| Кількість теплових трубок | 4 теплові трубки |
| Діаметр теплових трубок | 6 |
| Висота кулера | 152 |
| Кількість вентиляторів | 1 вентилятор |
| Вхідний струм | 0.13 |
| Споживана потужність | 1.56 |
| Номінальна напруга | 12 |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Додатково | Тиск повітря 1.94 мм H2O |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Габарити | 128 x 73 x 152 |
| Вага | 550 |
| Статус кулера | Новий |
| Колір корпусу вентилятора | Чорний |
| Колір крильчатки | Чорний |
Comments (0)
Только зарегистрированные пользователи могут оставлять комментарии